XII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych

 

Studium Języków Obcych przy Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w dwunastej edycji Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Ponadpodstawowych, który odbędzie się 1 kwietnia 2022 roku o godzinie 10.00 w auli KPU  w Krośnie przy ulicy Kazimierza Wielkiego 4.

Zakres leksykalny i gramatyczny obejmuje wymogi stawiane przed maturzystami przygotowującymi się do zdawania matury na poziomie rozszerzonym.

Rejestracja uczniów na Konkurs prowadzona jest drogą elektroniczną pod adresem internetowym:   http://kpu.krosno.pl/konkursjezykaangielskiego . Zgłoszenia przyjmujemy do 27 marca 2022 roku.

Zwycięzca konkursu otrzyma voucher na egzamin CAE (Cambridge Advanced English), a  zdobywcy  miejsc od 2 do 5 otrzymają vouchery uprawniające do zdawania międzynarodowego egzaminu FCE.    

W związku z  przepisami określającymi zasady przetwarzania danych osobowych, prosimy o zapoznanie się ze zmianami jakie  wprowadziliśmy zarówno w Regulaminie,  jak również w sposobie rejestracji elektronicznej.