VIII Edycja Konkursu języka angielskiego dla studentów KPU w Krośnie już za nami

8 kwietnia 2022 roku po raz VIII odbył się Konkurs języka angielskiego dla studentów KPU w Krośnie zorganizowany przez Studium Języków Obcych. Laureaci i finaliści konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez rektora uczelni w postaci voucherów uprawniających do przystąpienia do egzaminu  Uniwersytetu Cambridge i  zdobycia międzynarodowego certyfikatu w Wewnętrznym Ośrodku Egzaminacyjnym British Council. Certyfikat Cambridge jest ważnym dokumentem potwierdzającym znajomość języka angielskiego uznawanym przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że nasza uczelnia – akredytowane centrum egzaminacyjne, umożliwia studentom przystąpienie do tego prestiżowego egzaminu językowego w Krośnie. W tym roku odbędzie się on 18 czerwca 2022 roku.

A oto lista tegorocznych zwycięzców:

  1. Łukasz Jurczyk (II Informatyka) i Paweł Połunkiszkis (I Informatyka)- I miejsce ex aequo
  2. Dominika Gazda (I Informatyka) – II miejsce
  3. Jakub Gurgul (I Informatyka 26+) – III miejsce

Vouchery językowe otrzymali również Wsewołod Tustanovskyi (I Zarządzanie), Daniel Prorok (I Informatyka), Michał Zięba (I Informatyka), Aleksandra Wróbel (II Pedagogika), Izabela Gorczyca (I Pielęgniarstwo) i Michał Krawczyk (III Zarządzanie).

Gratulujemy!!! Zachęcamy wszystkich studentów naszej uczelni do angażowania się w inicjatywy podejmowane przez Studium Języków Obcych. Nauka języka obcego  zawsze się opłaca, a zdobycie świadectwa potwierdzającego kompetencje językowe może stać się atutem dającym lepsze perspektywy zawodowe.

Więcej zdjęć z Konkursu w Galerii