Uroczyste wręczenie dyplomów Akademii Młodych

W dniu 22 czerwca br. w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 gościliśmy naszych wyjątkowych studentów Akademii Młodych, którzy w tym dniu otrzymali dyplomy.

W uroczystym zakończeniu udział wzięli słuchacze Akademii wraz z rodzicami. Uroczystość rozpoczęliśmy krótkim przemówieniem dr Tomasza Solińskiego – Zastępcy Prezydenta Miasta Krosna. Tegorocznym absolwentom Akademii Młodych dyplomy wręczała Prorektor ds. rozwoju dr Agnieszka Woźniak, która również uświetniła spotkanie interesującym wykładem pod tytułem „Magia matematyki”.

Uczestnicy mogli podziwiać wystawę prac plastycznych, którą przygotowała Pani Julita Karaś-Klimek. Autorami prac są młodzi artyści biorący udział w warsztatach plastycznych.

Po uroczystym zakończeniu nie zabrakło oczywiście wspólnego zdjęcia, na którym birety poszybowały w górę. Jesteśmy przekonani, że nasi studenci kończą ten rok akademicki bogatsi o wiedzę, umiejętności i z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu na zajęciach Akademii Młodych. Życzymy udanego wypoczynku i serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach w kolejnym roku akademickim!

Zakończenie XI edycji zajęć Akademii Młodych PANS w Krośnie na FB