Szansa na rozwój kariery zawodowej – KPU rozpoczyna współpracę z Hotelem Arłamów

W dniu 24 sierpnia 2021 roku Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie podpisała umowę o współpracy z Hotelem Arłamów, tym samym dając swoim studentom możliwość odbycia praktyk, staży, a także otwierając możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w Hotelu Arłamów – prężnie rozwijającej się firmie – największym obiekcie hotelowym w Polsce, zapewniającym pracę blisko 400 pracownikom.
W trakcie uroczystego podpisania umowy Uczelnię reprezentował Rektor dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. KPU, Hotel Arłamów – Pan Witold Antochów, Dyrektor Operacyjny.

Podpisana umowa umożliwi stronom realizację wspólnych projektów i prac naukowo-badawczych. Będzie szansą na doskonalenie procesu nauczania, realizację programu studiów i rozwój zawodowy pracowników, a także idealnym połączeniem teorii i praktyki.

Współpraca to szansa dla studentów Karpackiej Państwowej Uczelni na zapoznanie się ze specyfiką pracy w jednym z najlepszych hoteli w Polsce, działanie w zespole i szybki rozwój.

Obie strony otwarte są na współdziałanie w szerokiej skali – w dalszej perspektywie współpraca dotyczyć będzie wielu dziedzin  – praktyki, staże i przyszłe propozycje pracy obejmą studentów kierunków takich jak: turystyka i rekreacja, wychowanie fizyczne, towaroznawstwo, produkcja i bezpieczeństwo żywności, informatyka, zielarstwo czy energetyka.

Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, co daje nadzieję na owocną współpracę i liczne wspólne projekty w przyszłości.