Szafa Dobra – szukamy chętnych do pomocy

Szafa Dobra to nowy pomysł na wsparcie osób pochodzących z Ukrainy, które potrzebują odzieży. Celem jest stworzenie miejsca, gdzie przekazane przez Was ubrania będą rozwieszone i posegregowane tak, aby ułatwić wyszukiwanie potrzebującym niezbędnych im rzeczy.

Szafa Dobra znajduje się w Bursie Międzyszkolnej (dawne CKU) przy ulicy Czajkowskiego 49 w Krośnie. Na tą formę pomocy zostało wygospodarowane kilka pomieszczeń, gdzie zamontowano stojaki na wieszaki i rozpoczęto rozwieszanie posegregowanych ubrań.

Z Waszą pomocą zgromadziliśmy wystarczającą ilość odzieży, więc na razie nie kontynuujemy zbiórki, jednak nadal możecie pomóc na inne sposoby – przynosząc wieszaki (każda ilość jest potrzebna!), lub jeśli macie trochę wolnego czasu i chcecie włączyć się do tworzenia tego miejsca (czyli segregowania i rozwieszania ubrań na wieszakach) – możecie to zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 19:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 14:00.

Do zrobienia cały czas jest bardzo dużo a każda pomoc jest niezwykle potrzebna. Jeśli macie możliwość pomocy w dalszym tworzeniu Szafy Dobra – zapraszamy i będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie!

https://www.facebook.com/171796112855104/posts/5245404818827516/