Rozdanie indeksów Akademii Młodych w roku akademickim 2022/2023

W dniu 7 października 2022 roku już po raz jedenasty młodzi studenci Akademii Młodych KPU w Krośnie otrzymali indeksy. W piątkowe popołudnie w auli przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego Akademii Młodych, na którą licznie przybyli słuchacze wraz z rodzicami. Ponad 80 uczniów szkół podstawowych otrzymało indeksy, które wręczyła Prorektor ds. rozwoju dr Agnieszka Woźniak.

Młodzi studenci dokonali uroczystego ślubowania i tym samym rozpoczęli kolejną edycję zajęć Akademii Młodych w roku akademickim 2022/2023.
Uczniowie wysłuchali ciekawego wykładu inauguracyjnego pt. Szkło – Wyjątkowy materiał w wyjątkowym mieście, który wygłosił dr inż. Damian Dubis, kierownik Zakładu Towaroznawstwa.

W bieżącym roku akademickim na zajęcia uczęszczać będzie 83 uczniów.
Przed nimi kolejny rok ciekawych doświadczeń z nauką. Pierwsze zajęcia praktyczne odbędą się 15 października, natomiast plastyczne 22 października.
Dziękujemy wszystkim za udział w uroczystej inauguracji, a młodym studentom życzymy sukcesów w obecnym roku akademickim.

Inauguracja XI edycji zajęć Akademii Młodych KPU w Krośnie na FB