Kayah „The BEST” – koncert Uczelnia Miastu za nami

W tym roku na krośnieńskiej scenie RCKP w ramach koncertu Uczelnia Miastu wystąpiła jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek – Kayah. Artystka wraz ze swoimi  muzykami i elektryzującą muzyką zaprezentowała swoje największe hity.

Kayah nawiązała doskonały kontakt z publicznością i ani na chwilę nie traciła dobrej energii. Zabierając słuchaczy w niezwykłą podróż zaśpiewała m.in. Supermenka, Testosteron, Byłam Różą, Śpij Kochanie Śpij, To nie ptak oraz inne utwory ze swoich płyt.

Szczególnie podkreślała znaczenie kobiet we współczesnym świecie, apelowała o jedność i pielęgnowanie kobiecych przyjaźni oraz o wzajemne wspieranie się – wykonując utwór Ramię w ramię przypomniała, że każdy z nas jest wyjątkowy.

Radosne rytmy utworu Po co porwały wszystkich do wspólnej zabawy i śpiewu. Nie zabrakło również wzruszeń podczas emocjonującego wykonania utworu Za późno.

Przed koncertem Kayah wystąpiła uczestniczka VI edycji The Voice Kids Marcelina Albrycht, uczennica  Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym.