Dokument akredytujący działalność Ośrodka Egzaminacyjnego British Council działającego przy KPU w Krośnie

Szanowni Państwo,

Studenci, Uczniowie, Osoby uczące się języka angielskiego,

Z przyjemnością prezentujemy dokument akredytujący działalność Ośrodka Egzaminacyjnego British Council działającego przy Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, gdzie od 2007 roku studenci naszej uczelni, kursanci Academii oraz kandydaci indywidualni przystępują do sesji egzaminacyjnych Cambridge English i uzyskują prestiżowe międzynarodowe kwalifikacje językowe w formie dyplomu, honorowanego przez największe firmy i instytucje w Polsce i za granicą.

Najbliższa sesja egzaminacyjna Cambridge English w Krośnie odbędzie się w czerwcu br. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisów na wybrany test językowy, będący obiektywną, wartościową certyfikacją umiejętności kandydatów. Ekskluzywny dyplom University of Cambridge to atut w portfolio każdej osoby ubiegającej się o pracę na wymarzonym stanowisku, staż w renomowanej firmie czy awans zawodowy. To również „as w rękawie” studentów, z którym mogą ubiegać się o zwolnienie z egzaminu końcowego z języka angielskiego, o miejsce w programie ERASMUS+ oraz dodatkowe punkty w procesie aplikowania o stypendium.

A oto nasz kalendarz egzaminacyjny Cambridge English:

– 9 czerwca 2022 r. – A2 KEY for Schools

– 11 czerwca 2022 r. – B2 FIRST

– 17 czerwca 2022 r. – B1 BUSINESS PRELIMINARY

– 18 czerwca 2022 r. – B1 PRELIMINARY

– 25 czerwca 2022 r. – YLE STARTERS, MOVERS, FLYERS

Zapisu na wybrany test należy dokonać 6 tygodni przed datą egzaminu, a więc najpóźniej na przełomie kwietnia i maja w Studium Języków Obcych, ul. Rynek 5.  Zapytania prosimy kierować na adres mailowy: joanna.krochmal@kpu.krosno.pl.

 

 

Dokument akredytujący działalność Ośrodka Egzaminacyjnego British Council działającego przy Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie