„Dobre kierunki na przyszłość” wykłady otwarte dla uczniów szkół średnich w roku akademickim 2021/2022

Z wielką przyjemnością zapraszamy nauczycieli szkół średnich wraz z uczniami do wzięcia udziału w cyklu Wykładów Otwartych „Dobre kierunki na przyszłość” organizowanych przez Karpacką Państwową Uczelnię w Krośnie. Tegoroczna oferta poszerzona została o nową tematykę.
W trakcie wykładów, w interesujący sposób, nauczyciele akademiccy, praktycy oraz specjaliści przedstawią tematy z różnych dyscyplin nauki, tj.: język polski, języki obce, pedagogika, zarządzanie, zdrowie, sport, turystyka, energetyka, automatyka, inżynieria środowiska, informatyka, budownictwo, mechanika i budowa maszyn, towaroznawstwo, produkcja i bezpieczeństwo żywności oraz zielarstwo.
Wykłady stanowią ciekawy temat na godzinę wychowawczą oraz są doskonałym uzupełnieniem oferty edukacyjnej, wpisując się w podstawy programowe przedmiotów ogólnokształcących, jak i zawodowych. Mogą stać się również inspiracją dla uczniów mających wkrótce dokonać wyboru kierunku studiów oraz przyszłej ścieżki rozwoju zawodowego.
Tematyka oraz termin wykładu jest dostosowywany do potrzeb i możliwości szkół średnich. Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w wykładzie otwartym, to zapraszamy do kontaktu – wykład może być zorganizowany na terenie zainteresowanej szkoły, na uczelni lub on-line, w dogodnym dla wszystkich terminie. Czas trwania spotkania to jedna godzina lekcyjna.

Szkoły, które chciałyby uczestniczyć w wykładach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego lub o kontakt pod nr telefonu 134375518 lub 134375512,
mail: maturzysci@kpu.krosno.pl

Poniżej przedstawiamy Państwu spis proponowanych wykładów:
Dobre kierunki na przyszłość -Tematyka wykładów dla uczniów