Studenci III PSO z TP w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Krośnie

W dniu 6 grudnia br. studenci III PSO z TP w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym zorganizowali dla uczniów spotkanie z Mikołajem. Wychowanków ośrodka zaprosili do pracowni Mikołaja i przypomnieli wszystko to, co cenne, za takie uważane w życiu człowieka. W autorskim przedstawianiu ukazali przesłanie, iż najważniejsze w życiu jest pomaganie innym i ofiarowany drugiemu dar czasu. Przedstawili sceny z życia rodziny i środowiska szkolnego obrazujące miłość, troskę, przyjaźń, pomoc. Wspólnie z wychowankami nie w pełni sprawnymi śpiewali piosenki o tym, że spadł już śnieg, tańczyli w korowodzie, który prowadził Mikołaj i cieszyli się byciem ze sobą.

To kolejne spotkanie z wychowankami SOSW w Krośnie. Studenci pedagogiki regularnie organizują zajęcia dla uczniów z niepełnosprawnościami, odbywają także w ośrodku praktyki zawodowe. Gratulujemy studentom zaangażowania w działania środowiskowe.

Opiekunem studentów była dr Barbara Lulek 

Zdjęcia obrazujące udział studentów III PSO z TP wraz z opiekunem Panią dr Barbarą Lulek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Krośnie