Aktualności

UWAGA!

od 09.03.2021r

Zmiana terminu zajęć z przedmiotu „Równania różniczkowe i przekształcenia całkowe” – nowy termin: czwartki Tydzień B (**). Zmiany wprowadzono do harmonogramu (Harmonogram zajęć)


  • Automatyka i robotyka
    Nazwa kierunku: Automatyka i robotyka Poziom studiów: Studia pierwszego stopnia – inżynierskie Tytuł nadawany absolwentom: Inżynier Liczba semestrów: 7 semestrów Opis studiów: Kierunek Automatyka i robotyka, ze względu na zakres wiedzy i umiejętności praktycznych wymaganych od absolwenta, mieści się w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika (dyscyplina wiodąca) oraz w dyscyplinie inżynieria mechaniczna. Posiada on interdyscyplinarny charakter, […]
    Czytaj dalej

Zajęcia 01.10.2020 r., ul. Dmochowskiego 12, Wejście od parkingu

Zapraszamy studentów I roku na zajęcia we czwartek na godzinę 07.45. W związku z obostrzeniami dotyczącymi COVID-19 musimy się spotkać wcześniej. Przed zajęciami muszą zostać dopełnione formalności rejestracyjne zgodne z wytycznymi.

Zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem najpierw na kampusie przy ul. Dmochowskiego 12, a następnie należy przemieścić się do Budynku przy ul. Wyspiańskiego 20 do sali komputerowej 105A.