Kolejne spotkanie Koła Naukowego MEDIALNI

W środę 09.03.2022r. odbyło się kolejne spotkanie naszego koła „Medialni”.

Jak zawsze zgromadziliśmy się w niemałym gronie, które obejmowało nie tylko studentów Marketingu Internetowego, ale również miłośników tej branży z innych kierunków.

Cieszymy się, że mamy możliwość wymieniać swoje spostrzeżenia na dany temat ze studentami spoza jednej specjalizacji 😎

🥰Miło spędziliśmy czas na dyskusji o nadchodzących Targach Pracy, które w końcu w tym roku będą mogły odbyć się w formie stacjonarnej. Członkowie naszego koła również przygotowują się do licznych wystąpień na wiosennych konferencjach.

Kolejny poruszony temat obejmował pokazanie Marketingu Internetowego jak najszerszemu gronu odbiorców (udało nam się w tej kwestii wymyślić parę naprawdę ciekawych rozwiązań, ale tym pochwalimy się w następnych postach). A w międzyczasie delektowaliśmy się pysznymi ciastkami i kawą. 😁

W niedługim czasie szykujemy się też na pewną misję.