Dyżury pracowników

konsultacje z semestrze letnim 2021/2022

Imię i nazwiskoDzieńGodzina Miejsce/LinkKontakt
dr inż. Małgorzata Górka
Kierownik Zakładu Marketingu
Poniedziałek 11.00-13.00 KW4-s.23
malgorzata.gorka@kpu.krosno.pl
prof. dr hab. Krzysztof Pleśniarowicz Czwartek
KW8-s.7krzysztof.plesniarowicz@kpu.krosno.pl
dr hab. Kazimierz SikoraCzwartek10.00-11.30KW8-s.11kazimierz.sikora@kpu.krosno.pl
dr Marcin Skuba

marcin.skuba@kpu.krosno.pl
dr Wojciech Gruchałaśroda15.15-16.45KW8-s.11wojciech.gruchala@kpu.krosno.pl
https://us04web.zoom.us/j/73239381859?pwd=aUxQMklSamhhQXFaUU9IcHJERVBkUT09
dr Rafał Polakśroda tydzień Bpo zajęciachrafal.polak@kpu.krosno.pl
inż. Karolina Czajkowskapiątek po zajęciachkarolina.czajkowska@ks.pl
dr Agnieszka Habrat poniedziałek
czwartek
15.00-16.00
9.45-10.45
KW4, s.1https://us04web.zoom.us/j/71429994717?pwd=Y3c2MEFvS0tmNVQ5WXNxaTQ0eStCZz09 Meeting ID: 714 2999 4717 Passcode: mwjke5
agnieszka.habrat@kpu.krosno.pl
dr Bogumił Wolskiczwartek9.00-11.00https://us02web.zoom.us/j/88056384419?pwd=QzIvVS9Obyt0cFNwbytKamlRM0RLdz09
bogumil.wolski@kpu.krosno.pl
mgr Katarzyna Dziemian wtorek 16.00-18.00katarzyna.dziemian@kpu.krosno.pl
http://zoom https://us04web.zoom.us/j/79684439931?pwd=Q3JNdEVaMnZWcGdVSlh5dkttNTBPdz09
mgr Artur Janas środa tydzień Akontakt@apreklama.pl
mgr Maria Ryszpiątek
maria.rysz@kpu.krosno.pl
mgr Ewa Wawro czwartek
piątek
po zajęciach z grupą e.wawro25@gmail.com
dr Mirosław Rymar piątek

miroslaw.rymar@kpu.krosno.pl
mgr Grzegorz Zajchowskiczwartekgrzesiekzajchowski@interia.pl