Student I roku WF PWSZ w Krośnie Mistrzem Polski

Student I roku Wychowania Fizycznego Hubert Demkowicz został Młodzieżowym Mistrzem Polski w hokeju na lodzie reprezentując drużynę Zagłębia Sosnowiec  S A.

W dniach 12-17.03.12r. w Dębicy na Podkarpaciu zostały rozegrane finały Centralnej Ligi Juniorów (kat. do lat 20). W finałach brało udział 6 najlepszych drużyn z całej Polski. W meczu o złoty medal  drużyna Zagłębia Sosnowiec pokonała GKS Tychy. Hubert Demkowicz w całym turnieju zanotował 2 bramki i 4 asysty uzyskując 6 pkt. w punktacji kanadyjskiej, będąc przy tym jednym z najlepiej punktujących zawodników w turnieju. W tym miejscu należy dodać ze Hubert Demkowicz w ostatnim roku był  reprezentantem Polski do lat 20 w hokeju na lodzie.