Jubileusz Ośrodka Egzaminów Międzynarodowych Cambridge English

Wewnętrzny Ośrodek Egzaminacyjny British Council działający przy PWSZ w Krośnie rozpoczyna 10. jubileuszowy rok swojej działalności. Nasza dotychczasowa aktywność to pasmo wielu sukcesów i wyjątkowych projektów. Obecnie jesteśmy Złotą Szkołą British Council, co jest synonimem najlepszej jakości usług dydaktycznych i najwyższego poziomu zadowolenia naszych klientów. W ubiegłym roku otrzymaliśmy również nominację do konkursu na najlepszy ośrodek egzaminacyjny na całym świecie. To dowód na to, że w naszym mieście jest takie miejsce, które ofertą kształcenia, poziomem nauczania oraz bazą dydaktyczną dorównuje światowym standardom.

Życzymy więc sobie, aby w tym jubileuszowym okresie, nasz ośrodek egzaminacyjny rozwijał się prężnie i utrzymał się na pozycji lidera w sferze egzaminów międzynarodowych na regionalnym i globalnym rynku, a wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do testów Cambridge English zapraszamy do zapisu na wybraną sesję, które zaplanowane są na:

  • grudzień 2016 – egzamin dla nastolatków KET for Schools (poziom A2) orazegzaminy dla dzieci YLE (Young Learners of English)
  • marzec 2017 – egzamin FCE (poziom B2)
  • maj 2017 – egzamin PET (poziom B1)