Oferta pracy: Programista przemysłowych systemów automatyki

Programista przemysłowych systemów automatyki:

Wymagania:
Wykształcenie techniczne o profilu automatyk, mechatronik lub pokrewne
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Znajomość narzędzi wspomagających programowanie (sterowniki PLC, systemy SCADA))
Mile widziana znajomość linux,
Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
Prawo jazdy kategorii B
Samodzielność i gotowość do podróży służbowych
Mile widziane doświadczenie w programowaniu systemów automatyki

Zakres obowiązków:
Programowanie i testy przemysłowych systemów automatyki
Udział w uruchomieniach i rozruchu przemysłowych systemów automatyki (Wielka Brytania)
Wyjazdy serwisowe (Wielka Brytania)

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Praca stacjonarna w Krośnie (woj. Podkarpackie)
Niezbędne narzędzia pracy
Uczestnictwo w ciekawych projektach
Przyjazna atmosfera pracy

Dokumenty aplikacyjne proszę o przesyłanie na adres mailowy: mbalon@olban.pl