Oferta pracy: Niemieckojęzyczny Specjalista Wsparcia Klienta

Cześć! 🙂

Jesteśmy ekipą, która uważa, że moc naprawy jest naprawdę niezwykła, bo dzięki temu, możemy ocalić świat. Chcemy, aby życie elektroniki trwało dłużej, co przekłada się na ratowanie planety. Dbamy o to, aby nasze ruchy były Eko i zmniejszały negatywne skutki nadprodukcji dla przyrody. Razem dążymy do naprawy nie tylko rzeczy, ale i świata. Naprawiamy różne gadżety i dostarczamy unikalne pozytywne doświadczenia klientów, a teraz szukamy kogoś, kto dołączy do naszego zespołu i będzie superbohaterem codziennego technologicznego świata.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Głównym zadaniem jest udzielanie porad i odpowiadanie na zapytania Klientów, które dotyczyć będą zdefiniowanych grup urządzeń elektrycznych lub elektroniki użytkowej,
  • Informowanie klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych (telefon,
    e-mail) o przebiegu prowadzonych spraw reklamacyjnych – praca z Klientami niemieckojęzycznymi i polskojęzycznymi,
  • Obsługa wewnętrznego systemu CRM ds. reklamacji/obsługi Klientów,
  • Budowanie eksperckiego wizerunku firmy oraz obsługa zgłoszeń posprzedażnych Klientów,
  • Przekazywanie uwag oraz innowacyjnych pomysłów, które pozwolą na doskonalenie wewnętrznych procesów,
  • Bezpośrednia współpraca z osobami zarządzającymi obsługiwaną marką urządzeń.
    Jakich umiejętności oczekujemy od Ciebie?
  • Lubisz rozmawiać i masz swobodę wypowiedzi (zarówno w komunikacji ustnej jak i pisemnej),
  • Potrafisz słuchać = identyfikować potrzeby Klientów,
  • Potrafisz pokonywać bariery w komunikacji,
  • Jesteś cierpliwy(a) i asertywny(a),
  • Jesteś samodzielny(a), a jednocześnie potrafisz pracować zespołowo,
  • Cechuje Cię otwartość na poszerzanie swojej wiedzy,
  • Szukasz rozwiązań w oparciu o procedury i zasady,
  • Z łatwością przyswajasz wiedze techniczną,
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki i mechaniki
    Co dla Ciebie mamy?
  • Niepowtarzalną firmową atmosferę 🙂
  • Szkolenia i suport w rozwoju – od młodszego specjalisty do mistrza komunikacji,
  • Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników,
  • Już od okresu próbnego umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne i domowe ciasto w kuchni (od czasu do czasu),
  • Świadczenia socjalne, dofinansowanie szkoleń i świetne benefity (Karta Multisport, karta lunchowa, prywatna opieka medyczna),
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00.

Jeśli chcesz być członkiem naszej ekipy, gdzie każdy dzień to nowa przygoda, podeślij nam swoje CV. Nie czekaj- z nami każdy gadżet staje się wsparciem w codziennym życiu.