Oferta pracy: INŻYNIER PROJEKTU

Firma Eba Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
INŻYNIER PROJEKTU

Miejsce pracy: Krosno lub Dukla

Obowiązki:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (modele 3D i dokumentacja płaska) wyrobów nowych oraz modyfikacja istniejących w drewnie,
  • Rozwiązywanie problemów konstrukcyjno – technologicznych,
  • Optymalizacja dokumentacji technicznej wyrobów istniejących,
  • Optymalizacja procesów technologicznych, technologii wytwarzania pod kątem zmniejszenia pracochłonności i materiałochłonności,
  • Sporządzanie kosztorysów wyrobów według zapytań kontrahentów,
  • Wsparcie merytoryczne innych działów firmy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji itp.)
  • mile widziane doświadczenie w obróbce drewna
  • umiejętność obsługi programów typu AutoCad, SolidWorks

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwości rozwoju
  • benefity tj. dofinansowanie do wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne