Oferta pracy: INŻYNIER PROCESU w Krosglass S.A.

Krosglass S.A. jest wiodącym producentem mat szklanych, rowingów oraz tkanin rowingowych. W związku z rozwojem Naszej firmy oraz planowanym poszerzeniem działalności poszukujemy osoby na stanowisko:
INŻYNIER PROCESU
Miejsce pracy: Krosno
Główne zadania:
• Nadzór, optymalizacja, definiowanie procesów produkcyjnych.
• Przygotowanie, uruchamianie i wdrażanie maszyn i narzędzi do produkcji.
• Diagnozowanie usterek i dokonywanie usprawnień w powierzonym obszarze.
• Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesowej, przeprowadzanie szczegółowych analiz procesów produkcyjnych.
• Doskonalenie procesu produkcyjnego.
• Wspieranie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych, identyfikowanie obszarów do poprawy, rekomendowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań.
• Inicjowanie i wdrażanie działań usprawniających proces produkcyjny.
• Przygotowywanie kalkulacji dla nowych rozwiązań technologicznych.
• Opracowywanie standardów produkcyjnych.
• Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych, dokumentacji technicznej oraz przeprowadzanie szkoleń lub warsztatów.
• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w celu zapewnienia zgodności procesów produkcyjnych.
Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: zarządzanie produkcją, wydział mechaniczny).
• Doświadczenie w pracy na wydziale produkcji – mile widziane.
• Doświadczenie na podobnym stanowisko – mile widziane doświadczenie w branży automotive lub znajomość branży automotive.
• Znajomość programu MS Excel, CAD, Inventor – mile widziana
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Orientacja na poprawę/modyfikację procesów produkcyjnych.
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w nowych projektach.
• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie kolonii/obozów dla dzieci, zapomogi świąteczne, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kadry@krosglass.com.pl lub dostarczenie bezpośrednio do Siedziby Spółki Krosglass S.A. ul. Tysiąclecia 17, 38-400 Krosno
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego przez KROSGLASS S.A. z siedzibą w Krośnie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.