Oferta pracy: Instalator-serwisant sieci światłowodowych

Firma „COMP-SERWIS” – dostawca usług telekomunikacyjnych, takich jak Internet, telefon i telewizja., oraz usług związanych z budową sieci teleinformatycznych i światłowodowych, poszukuje do współpracy osób na stanowisko:
Praca: Instalator-serwisant sieci światłowodowych

Ofertę kierujemy do absolwentów lub studentów mogących podjąć zatrudnienie nawet w trakcie nauki.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sieci (zarządzanie, usuwanie awarii)
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń abonenckich,
  • Wykonywanie instalacji teletechnicznych.
  • Konfiguracja urządzeń aktywnych.

Wymagania:
-Podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi.
-Zaangażowanie oraz sumienność w wypełnianiu obowiązków,
-Prawo jazdy kat. B
-Dyspozycyjność
-Mile widziany kandydat z ukończonym kursem Cisco CCNA.

Oferujemy:

  • dla osób bez praktycznego doświadczenia – szkolenie i wsparcie we wdrożeniu do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i doświadczenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wstępne szkolenie do pracy na tym stanowisku,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • miejsce pracy: Krosno i okolice.

Kontakt: praca@comp-serwis.com.pl