Zapraszamy do udziału w Tygodniu Symulacji w Opiece Zdrowotnej

Centrum Symulacji Medycznej Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie przyłącza się do obchodów Healthcare Simulation Week – Tygodnia Symulacji w Opiece Zdrowotnej!

Symulacja to metoda, która wiernie odwzorowuje rzeczywistość stwarzając możliwość zdobycia i doskonalenia umiejętności nie tylko praktycznych, ale również tych dotyczących komunikacji czy pracy w grupie. Dzięki zajęciom symulacyjnym studenci kształcący się w naszym Centrum stają się profesjonalistami, którzy w swojej przyszłej pracy zawodowej wykorzystują zdobyte doświadczenie.

Organizowane pod agendą Society for Simulation in Healthcare  wydarzenie ma na celu podniesienie świadomości społeczeństwa na temat tego, w jaki sposób pracownicy ochrony zdrowia wykorzystują symulację do poprawy bezpieczeństwa, skuteczności i wydajności świadczenia opieki zdrowotnej.

Z tej okazji zapraszamy w dniu 14 września 2021 roku do odwiedzenia Centrum Symulacji Medycznej KPU w Krośnie przy ul. Kazimierza Wielkiego 6 oraz do zapoznania się z naszym sprzętem oraz do zgłębienia tajników zajęć symulacjach.

Ponadto przygotowaliśmy warsztaty tematyczne, które poprowadzą nasi nauczycieli akademiccy wraz ze studentami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!