Zapisy na zajęcia Akademii Młodych w roku akademickim 2021/2022

Już po raz dziesiąty zapraszamy do udziału w zajęciach Akademii Młodych działającej przy KPU w Krośnie.

Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w zajęciach praktycznych i laboratoryjnych oraz w warsztatach plastycznych. Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych, dla uczniów klas 1 – 4 i 5 – 8 szkół podstawowych.

Młodzi studenci będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach, które specjalnie dla nich przygotują i przeprowadzą doświadczeni wykładowcy akademiccy oraz specjaliści z różnych dziedzin, a pomagać im będą najlepsi studenci krośnieńskiej uczelni.
Uczestnicy Akademii Młodych wezmą udział w eksperymentach przyrodniczych, zajęciach z przedsiębiorczości, ekologii oraz warsztatach z programowania i matematyki.
Wśród propozycji Akademii Młodych na bieżący rok akademicki nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych studentów.
Podczas inauguracji studenci otrzymają indeksy, do których prowadzący zajęcia będą wpisywali zaliczenia.
Zajęcia Akademii Młodych odbywać się będą obiektach Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie raz w miesiącu (sobota) w terminach od października 2021 r. do maja 2022 r.
Zapisy rozpoczną się 20 września br. od godz. 18.00 wyłącznie przez formularz elektroniczny dostępny na stronie: www.kpu.krosno.pl/kam
Zapraszamy!!!