Zapisy na zajęcia Akademii Młodych w roku akademickim 2020/2021

Z przyjemnością informujemy, że w roku akademickim 2020/2021 rusza kolejna edycja Akademii Młodych działającej przy KPU w Krośnie.

Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie już po raz dziewiąty zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w zajęciach praktycznych i laboratoryjnych oraz w warsztatach plastycznych. Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych, dla uczniów klas 1 – 4 i 5 – 8 szkół podstawowych.

Młodzi studenci będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach, które specjalnie dla nich przygotują i przeprowadzą doświadczeni wykładowcy akademiccy oraz specjaliści z różnych dziedzin, a pomagać im będą najlepsi studenci krośnieńskiej uczelni.
Uczestników Akademii Młodych zaprosimy m.in. do Centrum Symulacji Medycznej, laboratoriów, gdzie sprawdzą wytrzymałość betonu oraz przeprowadzą doświadczenia przyrodnicze. Wśród propozycji Akademii Młodych na bieżący rok akademicki nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych studentów.
Podczas inauguracji studenci otrzymają indeksy, do których prowadzący zajęcia będą wpisywali zaliczenia.
Zajęcia Akademii Młodych odbywać się będą obiektach Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie raz w miesiącu (sobota) w terminach od października 2020 r. do maja 2021 r.
Zapisy rozpoczną się 10 września br. od godz. 18.00 wyłącznie przez formularz elektroniczny dostępny na stronie: www.kpu.krosno.pl/kam
Zapraszamy!!!