Zakończyliśmy dziewiątą edycję zajęć Akademii Młodych KPU w Krośnie

W dniu 23 czerwca br. w auli Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie przy ul. Dmochowskiego 12, już po raz dziewiąty odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów zakończenia zajęć Akademii Młodych. Na uroczystość licznie przybyli młodzi studenci Akademii wraz z rodzicami.

Tegorocznym absolwentom Akademii Młodych dyplomy wręczyli JM Rektor Karpackiej Państwowej Uczelni  w Krośnie dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. KPU oraz dr Agnieszka Woźniak, prorektor ds. rozwoju.

Uroczystość wręczenia dyplomów Akademii Młodych uświetniła wystawa prac plastycznych zorganizowana przez Panią mgr Halinę Zaforemską. Autorami prac są młodzi artyści biorący udział w warsztatach plastycznych. Na zakończenie uroczystości nasi studenci z Koła Naukowego vDesign zaprezentowali pod okiem opiekuna koła mgr inż. Pawła Milana swoje plany związane z rozbudową i ulepszeniem łazika ich własnej konstrukcji.

Po uroczystym zakończeniu wszyscy z uśmiechem stanęli do wspólnego zdjęcia, birety poszybowały w górę, co może oznaczać tylko jedno –  że przed naszymi absolwentami czas upragnionego wypoczynku.

Życzymy Wam udanych wakacji i do zobaczenia w kolejnym roku akademickim!