SESJA PRÓBNA CAMBRIDGE ENGLISH DLA DZIECI

W sobotę 20 lutego po gigantycznej rocznej przerwie odbyły się w Academii próbne egzaminy z języka angielskiego dla dzieci Cambridge YLE. 40 dziecięcych kandydatów stawiło się w siedzibie szkoły w 3 niewielkich liczebnie grupach , aby – z zachowaniem reżimu sanitarnego (maseczki, odległość) – przetestować swoje umiejętności językowe na oryginalnych arkuszach przesłanych do naszego ośrodka z Cambridge.

Spotkaniu towarzyszyły ogromne emocje: radość i wzruszenie na widok przyjaciół z grupy, entuzjazm i mobilizacja sił w rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych, a ze strony lektorów – smutna refleksja nad tym trudnym dla nas wszystkich czasem – czasem, w którym umykają nam ważne momenty życia. Jeszcze w październiku prowadziliśmy w Academii zajęcia dla naszych kochanych 10- / 11-letnich dzieciaków, a tu na egzamin przychodzą piękne, młode kobietki i wyrośnięte „chłopy”.

Dziękujemy Wam za ten krótkotrwały powrót do normalności, za miłe słowa ze strony rodziców, za uśmiech i pozytywną energię. Wasze arkusze egzaminacyjne są już w drodze powrotnej do Cambridge, gdzie zostaną poprawione przez licencjonowanych egzaminatorów, a wyniki przekażemy Wam niezwłocznie po otrzymaniu informacji zwrotnej.