VII Targi Pracy PWSZ w Krośnie

W dniu 27 marca 2020 roku w Kampusie Techniczno-Sportowym PWSZ w Krośnie odbędą się VII Targi Pracy PWSZ w Krośnie.

Tegoroczne Targi po raz pierwszy objęte zostały honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Pana Władysława Ortyla.

Jak co roku, Targi organizowane są przez Biuro Karier PWSZ w Krośnie, a zaplanowanym wydarzeniom patronuje Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki oraz JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie prof. dr hab. Grzegorz Przebinda.

Uczestnictwo w Targach Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania w jednym miejscu wielu pracodawców i tych lokalnych, jak i międzynarodowych, oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży. Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy, bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem firmy i pozostawienia swojego CV. To także niecodzienna okazja do spotkania z ekspertami i specjalistami rynku pracy.

W ramach Targów odbędzie się także Seminarium branżowe pn. Nowoczesne technologiew Przemyśle 4.0.

Oferty pracy, praktyk i staży, warsztaty, wykłady, prezentacje studenckich kół naukowych to oferta, która została przygotowana dla odwiedzających Targi.

Zapraszamy!!!

Zapraszamy pracodawców do uczestnictwa w Targach, aby dokonać zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem VII Targów Pracy oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres mailowy: biurokarier@kpu.krosno.pl do dnia 15 marca 2020 roku lub skontaktować się z Biurem Karier PWSZ w Krośnie tel. 13 43 755 18.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie Biura Karier PWSZ w Krośnie: https://www.bk.pwsz.krosno.pl/index.php/home/832-vii-targi-pracy-w-pwsz-w-krosnie