Uroczysta promocja Dyplomów Licencjackich Absolwentów roku 2022

            24 września 2022, w Kampusie przy ul. Wyspiańskiego 20, odbyła się uroczysta promocja Dyplomów Licencjackich Absolwentów kierunku Turystyka i rekreacja. Jak co roku, z rozlicznych powodów, trudno było zebrać wszystkich. Dlatego rocznik reprezentowało zaledwie sześciu Absolwentów: Angelika Urbaniak, Dominika Prucnal, Kamila Dubiel, Gabriela Jurkowska, Dominik Januszczak i Łukasz Marecki.

            W gronie tegorocznych Absolwentów znalazło się aż sześcioro, którzy ukończyli studia z wyróżnieniem. Z tej szóstki, podczas dzisiejszej promocji, dyplom z wyróżnieniem odebrały Absolwentki: Angelika Urbaniak, Dominika Prucnal, Kamila Dubiel i Gabriela Jurkowska.

Na wyjątkowe podkreślenie zasługuje osiągnięcie Angeliki Urbaniak, która uzyskała średnią z całego toku studiów 4,98 – wyrównując tym samym najwyższą w ponad dwudziestoletniej historii kierunku.

Wszystkim Absolwentom – również tym dziś nieobecnym na uroczystości – Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dalszych studiach, w pracy zawodowej i życiu osobistym!!!

To były fantastyczne trzy lata spędzone z Wami. Byliście wprawdzie nielicznym, ale jednym z tych „niezapomnianych” roczników naszego kierunku. Stwierdzam to z wielką przyjemnością, jako Wasz wykładowca, a w ostatnim czasie również opiekun roku i promotor Waszych prac licencjackich!

P. Ł.

Absolwenci ze swoim promotorem
Bez promotora (ktoś musiał zrobić zdjęcie)
A teraz na cztery birety w górę!!!
Gratulacje dal Was Wszystkich, również dla tych dzisiaj nieobecnych…