Uroczysta promocja Dyplomów Licencjackich Absolwentów roku 2021

            22 września 2021 w Kampusie przy ul. Wyspiańskiego odbyła się uroczysta promocja Dyplomów Licencjackich Absolwentów kierunku Turystyka i rekreacja. Jak co roku, z rozlicznych powodów, trudno było zebrać wszystkich. Dlatego rocznik reprezentowało zaledwie sześciu Absolwentów.

            W gronie tegorocznych Absolwentów znalazły się trzy osoby, który ukończyły studia z wyróżnieniem: Dominika Gromek, Aleksandra Królicka i Krzysztof Podkul.

Na wyjątkowe podkreślenie zasługuje osiągnięcie Dominiki Gromek, która uzyskała średnią z całego toku studiów 4,98 – zdecydowanie najwyższą w dwudziestoletniej historii kierunku.

Wszystkim Absolwentom – również tym dziś nieobecnym na uroczystości – Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce, w pracy zawodowej i życiu osobistym!!!

Grupa Absolwentów studiów licencjackich na kierunku Turystyka i rekreacja, od lewej: Olga Kucharska, Agata Nawrocka, Arkadiusz Penar, Dominika Gromek, Krzysztof Podkul, Aleksandra Królicka
Grupa Absolwentów studiów licencjackich ze swoim promotorem, od lewej: Olga Kucharska, Agata Nawrocka, Arkadiusz Penar, dr hab. Piotr Łopatkiewicz, prof. KPU, Krzysztof Podkul, Dominika Gromek, Aleksandra Królicka.