Badania sprawności beep test

WAŻNA informacja dla wszystkich studentów I roku !!!

Wszystkim Studentom I roku studiów stacjonarnych przypominamy, że w  semestrze zimowym (tj.22-26.10.) z wychowania fizycznego odbywać się będą badania w ramach, których:
– dokonamy pomiaru wzrostu oraz komponentów masy
– weźmiecie udział w Beep Teście.

Dzięki tym badaniom dowiecie się dużo o stanie waszego organizmu.

Każdy student powinien posiadać zmienne, czyste obuwie sportowe oraz strój sportowy na halę!

Uzyskane wyniki można przeanalizować na stronie: http://www.pwsz.krosno.pl/badania-swfis/

Wprowadzanie danych:

za pomocą przeglądarki internetowej

 1. Wejdź na stronę https://studentfit.eu/survey/BeepTestPanel
 2. Kliknij „Zarejestruj się”, aby utworzyć konto i podaj login. email i hasło. Pomiń ten krok, jeżeli masz już konto utworzone wcześniej lub w aplikacji mobilnej.
 3. Zaloguj się na utworzone konto.
 4. Kliknij „Twoje wyniki”
 5. Gdy przy pierwszym wejściu zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych o sobie (uczelnia, wydział, data urodzenia itp.), podaj je. Następnie ponownie kliknij „Twoje wyniki”.
 6. Jeżeli nie wprowadzałeś jeszcze żadnych wyników, wyświetli się komunikat „Nie wprowadziłeś jeszcze żadnych wyników Beep Test. Czy chcesz to zrobić teraz ?”. Naciśnij Tak i przejdź do p.8.
 7. Jeżeli miałeś już wcześniejsze wyniki wyświetli się ich lista. Naciśnij przycisk „Nowy BeepTest”, aby wprowadzić kolejny wynik.
 8. Wypełnij dane Beep Testu. Przed zatwierdzeniem zweryfikuj ich poprawność.
 9. Nowy wpis pojawi się w liście wyników.
 10. Wyloguj się klikając na link w prawym górnym rogu lub w opcję w menu.

Za pomocą Aplikacji mobilnej

 1. Pobierz aplikację ze sklepu Google Play klikając na bezpośredni link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pwszkrosno.studentfit  lub wyszukaj używającnazwy aplikacji „StudentFit” lub poprzez nazwę konta „PWSZ Krosno”.
 2. Po uruchomieniu aplikacji należy się zarejestrować podając unikalną nazwę oraz hasło użytkownika.
 3. Aby można było korzystać z funkcji badania wydajności, należy wprowadzić stałe dane użytkownika w oknie, które uruchomi się po prawidłowej rejestracji. W każdej chwili okno danych można uruchomić z poziomu menu głównego „Edycja danych”.  
 4. Aby uzyskać zwrotną informację o stanie własnej kondycji fizycznej należy uruchomić odpowiednie okno przyciskiem „BEEPTEST
 5. Niezbędne jest wprowadzenie danych dotyczących parametrów ciała oraz udzielenie kilku odpowiedzi, np. o aktywności fizycznej oraz paleniu papierosów. W każdej chwili można zapisać częściowo wprowadzone dane przyciskiem  „ZAPISZ DANE”.
 6. Wprowadzenie wartości o przebiegniętym dystansie w punkcie 11 sprawia, iż aktywuje się przycisk „POKAŻ WYNIK”, którego naciśnięcie przesyła dane na serwer, gdzie zostają poddane analizie i zwracany jest wynik w formie komunikatu. Jeśli chcemy zachować wynik musimy użyć przycisku „ZAPISZ WYNIK”.
  Pozostawienie pustego pola w punkcie 11 umożliwi uruchomienie BeepTest-u przyciskiem „URUCHOM BEEPTEST”.