IT Academy Asseco

Na przełomie stycznia i lutego studenci Kierunku Zarządzanie uczestniczyli w kursie dokształcającym z zakresu zarządzania systemem Asseco Wapro. W kursie uczestniczyli studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych z II-go roku (łącznie 25 osób). Zajęcia, które zorganizował Niepubliczny Ośrodek Dokształcania PWSZ w Krośnie  zostały przeprowadzone w Sali informatycznej PWSZ im. Stanisława Pigonia w Krośnie w campusie w Turaszówce.

Kurs składał się z obsługi takich modułów Asseco WAPRO ERP jak: WF-Mag- Sprzedaż
i magazyn, WF-bEST – Środki trwałe, WF-GANG – Kadry i płace oraz WF-CRM – Zarządzanie relacjami z klientami oraz WF Fakturka.

Przykładowy program z kursu – WF Mag

Pakiet Asseco Wapro – realizacja na kursie

 Każdy z uczestników przedstawił sprawozdania z wykonanych kilkunastu ćwiczeń w formie płyty CD/DVD. Po weryfikacji, sprawdzeniu oraz pozytywnej ocenie prac zostaną wystawione Certyfikaty przez firmę Asseco Business Solutions.

Kilka słów o firmie Asseco Business Solutions

Asseco Business Solutions jest polską firmą informatyczną, która od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach.

Systemy informatyczne oferowane przez Asseco BS ułatwiają przedsiębiorcom prowadzenie biznesu, biorąc pod uwagę wielkość ich firm, branżę, specyfikę działania czy wymagania. Rozwiązania pozwalają m.in. na efektywną pracę, usprawniają procesy, umożliwiają optymalizację, analizują i udostępniają dane czy pomagają podejmować strategiczne decyzje.

Kompleksowa oferta Asseco BS obejmuje systemy klasy ERP wspomagające procesy biznesowe w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach, komplet aplikacji Asseco WAPRO ERP do zarządzania małą firmą, programy wspierające pracę w obszarze HR, popularne w całej Europie aplikacje mobilne klasy SFA pozwalające na zarządzanie siecią przedstawicieli handlowych, platformy wymiany danych oraz programy do obsługi transakcji faktoringowych.

Wszystkie rozwiązania Asseco BS powstają w oparciu o wiedzę doświadczonych specjalistów, sprawdzoną metodologię oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych.          
Dzięki wysokiej jakości produktom oraz usługom, które są z nimi powiązane oprogramowanie Asseco Business Solutions od wielu już lat z powodzeniem wspomaga funkcjonowanie kilkudziesięciu tysięcy przedsiębiorstw. Firma może pochwalić się wdrożeniami zarówno w Polsce, jak i w kilkudziesięciu krajach świata.

Asseco Business Solutions jest częścią międzynarodowej Grupy Asseco, wiodącego dostawcy oprogramowania własnego na rynku europejskim. Grupa stanowi federacją firm zaangażowanych w rozwijanie technologii informatycznych i jest obecna w ponad 50 krajach świata, m.in.w większości państw europejskich, a także w USA, Kanadzie, Izraelu czy Japonii.

Systemy Asseco WAPRO ERP

Asseco WAPRO ERP to komplet programów do zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy wspierają pracę działów sprzedaży, księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Rozwiązania sprawdzają się zarówno w małych jednoosobowych firmach, niewielkich przedsiębiorstwach rodzinnych, a także w większych spółkach posiadających wiele sklepów oraz oddziałów na terenie całego kraju.

Systemy Asseco WAPRO ERP cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Aplikacje można wykorzystać praktycznie w każdej branży z segmentu MSP.

Od początku istnienia marki z programów Asseco WAPRO ERP skorzystało już ponad 75 tysięcy firm, a liczba sprzedanych licencji oprogramowania przekroczyła ćwierć miliona.

Małe i średnie przedsiębiorstwa wymagają coraz więcej od systemów do zarządzania firmą, oczekując funkcjonalności, które do tej pory były dostępne tylko dla największych organizacji. Wielu użytkowników naszych systemów planuje rozwój biznesu opierając się o profesjonalne działania e-commerce. Klienci zaczęli interesować się również rozwiązaniami mobilnymi, umożliwiającymi dostęp do kluczowych danych w systemach informatycznych za pomocą urządzeń przenośnych. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, dopasowaliśmy ofertę Asseco WAPRO ERP do wymagań naszych użytkowników. Proponujemy obecnie ekosystem rozwiązań, które pokrywają wszystkie najważniejsze obszary działania współczesnej małej i średniej firmy.

Rafał Mróz     
Dyrektor ds. Asseco WAPRO ERP w Asseco Business Solutions S.A.        

Więcej informacji:

www.assecobs.pl

www.wapro.pl