Kurs „Zarządzanie salonem SPA, gabinetem kosmetycznym, salonem odnowy biologicznej.

Niepubliczny Ośrodek Dokształcania przy KPU Krosno informuje, że istnieje możliwość zorganizowania kursu dokształcającego z zakresu obsługi systemu w zarządzaniu gabinetem kosmetycznym lub salonem odnowy biologicznej. Pracownicy SNP wdrożyli IT Academy Wellness&SPA KPU Krosno w ubiegłym roku akademickim (wzorem IT Academy Microsoft KPU Krosno) i mogą oferować uzyskanie dodatkowych kompetencji swoim studentom.

Jest to kurs w którym uczestnik pracuje w informatycznym systemie. Zadania które ma wykonać są skonsultowane z producentem oprogramowania. Wynikiem wykonania tychże ćwiczeń jest otrzymanie certyfikatu.

Na naszej uczelni odbyły się 2 edycje takiego kursu. Uczestniczyli w nich studenci Kierunku Turystyka i rekreacja oraz Zarządzanie. W ostatnim roku akademickim najlepsi studenci z Kierunku Turystyka i rekreacja otrzymali certyfikaty w ramach przedmiotu w toku studiów: Informatyka w usługach wellness$SPA.


Certyfikat w ramach IT Academy Wellness&SPA KPU Krosno

Poniżej relacja z wręczenia certyfikatów na kierunku Turystyka i rekreacja KPU Krosno
Uroczyste wręczenie certyfikatów z kursu „Zarządzanie systemem informatycznym w salonie SPA” – KPU w Krośnie (krosno.pl)

2018/19 – Certyfikacja umiejętności informatycznych na kierunku Turystyka i rekreacja – KPU w Krośnie (krosno.pl)

2019/20 – Certyfikacja umiejętności informatycznych na kierunku Turystyka i rekreacja – KPU w Krośnie (krosno.pl)

IT Academy Wellness&SPA – O projekcie – KPU w Krośnie (krosno.pl)