KPU w Krośnie wśród najlepszych ośrodków Cambridge English na świecie!

Z radością informujemy, że Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie zdobyła wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na najlepszy ośrodek przygotowujący kandydatów do egzaminów Cambridge English (2019 Best Cambridge English Preparation Centre), a w Polsce została laureatką 2. miejsca w kategorii Best Cambridge English Exams User, pokonując w rywalizacji wiele renomowanych instytucji językowych.
To wyróżnienie, przyznane przez jury złożone z ekspertów Cambridge Assessment English, to dowód na to, że krośnieńska uczelnia dorównuje językowym standardom najlepszym szkołom i centrom edukacyjnym na całym świecie. To podziękowanie dla władz uczelni oraz lektorów Studium Języków Obcych, którzy od wielu lat pracują non-profit jako administratorzy naszego wewnętrznego ośrodka i organizatorzy sesji egzaminacyjnych Cambridge English dla lokalnej społeczności.
Przewodniczący konkursowego jury – Guy Chapman – wyraził wdzięczność za wieloletnie popularyzowanie testów i egzaminów Cambridge English przez szkoły rywalizujące w kategorii Best Cambridge English Exams User. A nie jest to łatwe zadanie! Przez długie lata, systematycznie pracowaliśmy na naszą markę, która dzisiaj jest rozpoznawalna i ceniona nie tylko w kraju, ale również za granicą. Sekretem naszego sukcesu jest skuteczna promocja, niesłabnący entuzjazm, ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o najdrobniejsze szczegóły w kontaktach zarówno z naszymi kandydatami jak i współpracownikami. Wierzymy w magię serdecznych relacji, dbamy o naszych przyjaciół i partnerów z całego świata. I z wzajemnością – oprócz pochwały z British Council, otrzymaliśmy już gratulacje od Cambridge English Europe Team:

Congratulations on behalf of the whole staff of Cambridge Assessment English for being nominated for the 2019 -2020 Best Preparation Centre Competition in the “Step-by-step approach” category!
This nomination acknowledges your deep and constant involvement in your students’ learning path, and we are happy to help you supporting them every step of the way.

Mamy nadzieję, że ta dobra passa zostanie z nami na zawsze!

Więcej o działalności Wewnętrznego Ośrodka Egzaminacyjnego w KPU w Krośnie tutaj