Pod zegarem odc. 3

Odcinek 3. Życie studenckie

Czy wiesz, że…
Studenci mają możliwość wzięcia udziału w programie Erasmus, dzięki któremu część swoich studiów mogą realizować w wielu zakątkach świata?
Czy wiesz, że…
Na uczelni powstała inicjatywa budżetu partycypacyjnego, która pozwala studentom na realizację projektów dedykowanych dla całej społeczności akademickiej np. Centrum E-sportowe, stacje ładowania telefonów komórkowych?
Czy wiesz, że…
Studentki KPU reprezentują uczelnię w I siatkarskiej lidze kobiet i już czterokrotnie zdobyły złoto w Akademickich Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Kobiet, a studenci w II siatkarskiej lidze mężczyzn?
Czy wiesz, że…
Uczelnia oferuje pomoc psychologiczną dla studentów?
Czy wiesz, że…
Co roku organizujemy jedyny w Polsce Międzynarodowy Festiwal Młodzieży, podczas którego prezentują się studenci z partnerskich zagranicznych uczelni?
Czy wiesz, że…
Każdy student może kreować życie studenckie uczelni angażując się w działalność samorządu studenckiego i studenckich kół naukowych?
Czy wiesz, że…
Studenci mają swoich przedstawicieli w Senacie uczelni, komisjach i radach uczelnianych co pozwala im mieć realny wpływ na funkcjonowanie uczelni w wielu dziedzinach?
Czy wiesz, że…
Studenci mają zniżki we wszystkich trzech krośnieńskich kinach?
Czy wiesz, że…
Biorą udział w konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych, na których prezentują swoje osiągnięcia naukowe?

Zapraszamy za tydzień na kolejną odsłonę. Odcinek 4. Warto przeczytać

Odcinek 1. Studia

Odcinek 2. Infrastruktura