Zakład Pielęgniarstwa w Galerii Vivo z okazji Święta Babć i Dziadków

Jak powszechnie wiadomo – każdemu kto ma Dziadków – rok rocznie w styczniu ma miejsce bardzo miła uroczystość czyli Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji Zakład Pielęgniarstwa został zaproszony do uczczenia w dniu 26.01.2020 swoją obecnością obchodów tego bardzo ważnego dla każdego wnuka święta w największym centrum handlowym w regionie czyli w Galerii VIVO!

Wspólnie z kierunkiem Wychowanie fizyczne dumnie reprezentowaliśmy Uczelnię. Każdy z odwiedzających w tym dniu Galerię mógł dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego krwi czy pomiaru glukozy we krwi. Prezentowaliśmy symulator starości, dzięki któremu każdy na własnej skórze mógł się przekonać z jakimi niedogodnościami przyjdzie nam się zmierzyć, gdy osiągniemy wiek starców.

Najbardziej cieszy fakt, iż do akcji promocyjnej zostali zaproszeni studenci najmłodsi, czyli z pierwszego roku, którzy chętnie i z godnością reprezentowali Zakład Pielęgniarstwa wykonując  profilaktyczne pomiary dla wszystkich zainteresowanych. 

Nasze stoiska były bardzo chętnie odwiedzane i wszyscy z zaciekawieniem i zainteresowaniem poddawali się oferowanym przez Nas  badaniom.

Jesteśmy zadowoleni z przebiegu akcji, dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim, którzy nas odwiedzili życzymy dużo zdrowia…