Wirtualne Dni Otwarte 29- 31 marca 2021 roku

Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie zaprasza uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych na Wirtualne Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 29-31 marca 2021 roku. Już od 29 marca od godziny 8.30 czekać na Was będą studenci, absolwenci oraz przedstawiciele poszczególnych kierunków (zakład pedagogiki – 31 marca  w godzinach od 12.35- 13.10). Z myślą o Was zostały przygotowane  prezentacje, wykłady, pokazy i wywiady, dzięki czemu będziecie mogli bliżej poznać historię uczelni i zakładu, życie studentów oraz  zasady rekrutacji  m.in. na trzyletnie  studia licencjackie, kierunek – Pedagogika oraz jednolite pięcioletnie magisterskie studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.  Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy

Szczegółowe informacje dotyczące Wirtualnych Dni Otwartych w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie dostępne są na stronie uczelni: 
https://kpu.krosno.pl/dni-otwarte/

Rejestracja  elektroniczna na Wirtualne Dni Otwarte: 
https://kpu.krosno.pl/dni-otwarte/rejestracja-on-line/

W ramach organizowanego wydarzenia zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie na najlepszego mema „Ja – jeden dzień przed maturą”
https://kpu.krosno.pl/dni-otwarte/konkurs-na-mema/

Harmonogram Wirtualnych Dni Otwartych
https://kpu.krosno.pl/dni-otwarte/program-dni-otwartych/