Udział SKN Twórczych Pedagogów w Akademickich Dniach Nauki 2022

W dniu 8.04.2022 r. koło Twórczych Pedagogów wraz z opiekunką dr Małgorzatą Wójcik, reprezentowało Pedagogikę w Akademickich Dniach Nauki połączonych z Targami Pracy.W kampusie KPU w Krośnie na ul. Wyspiańskiego koło naukowe przeprowadziło warsztat na temat: Myślimy dywergencyjnie – działamy na rzecz edukacji przyszłości.Przygotowane twórcze zadania z wieloma poprawnymi rozwiązaniami cieszyły się sporym zainteresowaniem uczestników tego wydarzenia w różnym wieku. Twórcze myślenie można bowiem rozwijać na każdym etapie życia – oczywiście w odpowiedni sposób.Wszyscy uczestnicy odwiedzający nasze stanowisko mieli okazję obudzić w sobie myślącego twórczo geniusza kreatywności.

Członkinie koła wraz z opiekunką prowadziły również promocję kierunków Pedagogika oraz Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna wśród uczestników warsztatu.

Cieszymy się, że SKN Twórczych Pedagogów dołożyło swoją cegiełkę w przygotowanie tak ważnych wydarzeń uczelnianych, jakimi były dziewiąte Targi Pracy i Akademickie Dni Nauki.

                                                                                                            Aleksandra Sienkowska i Angelika Prajzner