Nasza studentka półfinalistką Miss Małopolski. GŁOSUJMY!

Wiktoria Serwatka, studentka trzeciego roku Wychowania fizycznego Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie została półfinalistką Miss Małopolski.

Wiktoria Serwatka

Trenuję lekkoatletykę̨, a dokładniej mówiąc biegi – głównie krótkodystansowe, ale obecnie przygotowuję się̨ do startu w zawodach na dłuższym dystansie. Nie ukrywam, że nieodłącznym elementem mojego planu dnia jest trening, co od 3 lat współgra z kierunkiem moich studiów. Nie mówię̨ oczywiście, że zamykam się̨ tylko i wyłącznie na jedną dziedzinę̨ sportu. Lubię̨ wszechstronność́ i każda możliwość́ do spędzenia aktywnie czasu jest dla mnie niesamowitą odskocznią od życia codziennego. – mówi Wiktoria.

Swoją przyszłość wiąże z modelingiem, już teraz potrafi efektywnie zarządzać czasem i swoją karierą.

Codzienne treningi bardzo dobrze łączę z pracą w modelingu, ponieważ̇ na chwilę obecną są̨ to drobne zlecenia, a głównie udział w konkursie myślę, że da mi szansę na nabranie rozpędu i dojście do niespełnionych dotychczas marzeń́ w tym kierunku. Uważam, że taki konkurs jest niesamowitym przeżyciem, można wiele się̨ nauczyć́, poznać́ nowych ludzi, ale jest też doskonałą drogą, jeśli chodzi o samorozwój.

Kandydatce na Miss Małopolski życzymy najlepszych wyników w konkursie.

Chcąc wesprzeć Wiktorię w półfinale, należy zagłosować, wysyłając SMS o treści MMP.82 pod jeden z numerów wskazanych na zdjęciu. Należy tu zaznaczyć, że głosy oddane tą drogą będą miały największą wartość w końcowej klasyfikacji.

Istnieje również możliwość, aby oddać głos przez polubienie postu z wizerunkiem uczestniczki na portalach społecznościowych. Będą one jednak miały mniejszy wpływ na wynik i staną się ważne tylko pod warunkiem, że polubimy również oficjalną stronę Miss Małopolski i zaobserwujemy określone profile.
Szczegóły: https://www.facebook.com/missmalopolskiofficial/posts/3991458847586174

Źródło: https://krosno112.pl/aktualnosci/inne/item/10992-wiktoria-serwatka-polfinalistka-miss-malopolski.html?fbclid=IwAR2Y4QOd33pk4JaQShaQNMM1ReIuFU0xxfGcrv5VTCCyjeMfTFAU-h9Ofos