Nasi uczniowie biorą udział w międzynarodowym konkursie! Zagłosuj na nich!

Uwaga! WAŻNE!

Głosowanie trwa do wtorku (1 czerwca 2021) do północy!

Uczniowie Academii, reprezentując krośnieńską uczelnię, biorą obecnie udział w międzynarodowym konkursie pod patronatem British Council. Konkurs pod hasłem Our Future adresowany jest do dzieci i młodzieży uczących się angielskiego, których zadaniem jest zaprezentowanie swych pomysłów i umiejętności językowych w formie krótkich filmików video. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest wizja przyszłości podyktowana epidemią wirusa COVID-19. Uczniowie Academii przygotowali w ramach konkursu 6 prezentacji video – każda wg innej koncepcji i w innym stylu: bajkowe historyjki, scenki, dialogi, a nawet wiersz.

W konkursie bierze udział blisko 250 drużyn z całej Europy, więc konkurencja jest ogromna. Werdykt zostanie wydany przez panel sędziów, a ogłoszenie wyników nastąpi 4 czerwca. Na decyzje jury nie mamy żadnego wpływu, ale jest do zdobycia nagroda specjalna, którą otrzyma film z największą liczbą polubień.

Dlatego zwracamy się do was z prośbą o lajkowanie konkursowych prezentacji uczniów Academii. Aby to zrobić, należy obejrzeć nasze konkursowe filmiki i polubić je poprzez kliknięcie w serduszko (należy się uprzednio zalogować na platformę vimeo).  

Zaproście do tej akcji swych bliskich i znajomych – im więcej lajków, tym większa szansa na sukces KPU w Krośnie.

Liczymy na Wasze wsparcie!