27.01.2022r. Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Medialni KPU Krosno

Myślę, że wielu z Was doświadczyło kiedyś tego uczucia ogromnej motywacji i potrzeby działania. U nas było podobnie…W tym roku powstało nasze koło naukowe „Medialni”. Rozpoczęliśmy może nieco inaczej i zdecydowanie bardziej spontanicznie niż inni, ale możecie być pewni, że wkładamy w naszą pracę całe serce i umiejętności.Na drugim spotkaniu naszego koła mieliśmy przyjemność gościć wykładowcę z naszej uczelni, pracownika Zakładu Informatyki – Pana mgr inż. Daniela Białego i poznać go od nieco innej strony. Opowiedział nam o swojej pasji: o działaniach w mediach i podzielił się swoimi przemyśleniami. Można powiedzieć, że rzucił iskrę, która była nam potrzebna, by tu i teraz zacząć działać. Być może nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak bardzo owej iskry potrzebowaliśmy.

Na tym spotkaniu również otrzymaliśmy bluzy z logo „Medialnych”, zaprojektowanym przez naszego zdolnego kolegę, grafika – Patryk Gazda Serdecznie polecamy gościa 😉Prawda, że świetnie się prezentujemy w tych bluzach? …To właśnie tutaj zaczyna się historia powstania naszych social mediów.

Na wszystkie serdecznie zapraszamy:
Instagram: medialni_kpu
Tik Tok: marketingowcy_z_kpu
Do następnego!