Kolejny numer czasopisma Porady na zdrowie

Miło nam poinformować, że ukazał się kolejny numer czasopisma Porady na zdrowie, którego wydawcą od 2020 r. została Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

W bieżącym numerze staraliśmy się zaprezentować artykuły przydatne nie tylko w walce z wirusami ale również takie, które zachęcą do świadomej profilaktyki, zdrowego trybu życia oraz naturalnych metod wspomagających leczenie.
Zanim uda się wynaleźć odpowiedni i skuteczny lek, należy zadbać o siebie. Warto pamiętać, że najlepszym sposobem na ochronę przed wirusem jest przede wszystkim zdrowy, higieniczny tryb życia. Prawidłowo funkcjonujący organizm sam potrafi zwalczyć infekcję wirusową. Trzeba go jednak wspierać i dostarczać niezbędnych witamin i mikroelementów, nie tylko wtedy, gdy już dopadnie nas infekcja, ale profilaktycznie przez cały rok.
Ze względu na trudny czas i powagę sytuacji wyjątkowo udostępniamy wszystkim zainteresowanym, tekst autorstwa Urszuli Gołaszewskiej Koronawirus – to warto wiedzieć oraz fragment artykułu Krzysztofa Błechy Zioła w zagrożeniu koronawirusem.

Zapraszamy do lektury

Jolanta Witkoś