Wspólne kolędowanie w Hospicjum i DPS w Krośnie

Studenci działający w SKN to osoby, które nie tylko w bezinteresowny sposób włączają się w pomoc drugiemu człowiekowi, ale również osoby posiadające wiele talentów, w związku z okresem świątecznym postanowili oni ujawnić kolejny z nich… muzyczny i udać się na kolędowanie.

Jako że wiadomo, iż w grupie siła, studenci SKN Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Szpiku połączyli swoje siły razem z SKN Wolontariatu i 23 stycznia udali się na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek do Hospicjum oraz DPS w Krośnie.

Połączenie sił okazało się „strzałem w dziesiątkę”, pacjenci i mieszkańcy dwóch placówek ponownie poczuli świąteczną atmosferę i dołączyli do wspólnego śpiewania zarówno, jeśli chodziło o radosne jak i sentymentalne kolędy.

Do wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć we wspólnym kolędowaniu członkowie SKN udali się indywidualnie do ich pokoi by i tam mogła zagościć radość.

Każdy z uczestników wspólnego kolędowania otrzymał od studentów słodką dawkę energii w postaci czekolady.

Największą nagrodą dla studentów, którzy zaangażowali się w akcję w wolnym czasie był uśmiech odwiedzonych pacjentów i mieszkańców, który na długi czas na pewno pozostanie w ich wspomnieniach.