Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna pt: „OMNIBUS CZ. II”

Obecna sytuacja związana z pandemią jest dla wszystkich bardzo trudna, jednakże studenci mimo wielu ograniczeń i dzięki wsparciu Opiekunów Koła nie przestają się rozwijać naukowo. 

W dniach 3-4 kwietnia 2020 roku członkinie Koła brały udział w Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej pod tytułem „OMNIBUS cz.II”, która odbywała się w formie online.

Zaprezentowane zostały dwie prace badawcze: „Postawy rodziców w zakresie szczepień ochronnych u dzieci” autorstwa Klaudii Jagieły, Dominiki Walowskiej, Weroniki Klocek, oraz „Świadomość społeczeństwa na temat demencji starczej” autorstwa Gabrieli Gerlach, Justyny Gliwy, Magdaleny Gieruli, Żanety Lichtarskiej, Kamili Mandeli i Kamili Witkoś.

Studentki, które po raz pierwszy spotkały się z taką formą prowadzenia konferencji były bardzo pozytywnie zaskoczone jej organizacją i przebiegiem. Każdy z uczestników miał dostęp do platformy gdzie umieszczone zostały wszystkie prezentacje podzielone na panele tematyczne, z którymi należało się zapoznać. W planowym czasie konferencji każdemu z uczestników można było zadać pytania oraz przedyskutować i porównać otrzymane wyniki. Konferencja w formie on-line była dla studentów opcją na wymianę wiedzy, poglądów oraz doświadczeń w prowadzonych pracach badawczych.

Weronika Klocek

(D.M)