Nabór studentów do komisji stypendialnej i odwoławczej komisji stypendialnej na rok akademicki 2020/2021!

Rada Samorządu Studenckiego rozpoczyna nabór studentów do komisji stypendialnych na zbliżający się rok akademicki. W skład komisji stypendialnej wejdzie 12 studentów (po 4 z każdego instytutu), w skład odwoławczej komisji stypendialnej wejdzie 3 studentów (po 1 z każdego instytutu).

Jeżeli jesteś odpowiedzialny, dobrze zorganizowany, lubisz pracę w zespole oraz możemy liczyć na Twoją dyspozycyjność prześlij nam swoje zgłoszenie poprzez poniżej umieszczony formularza zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfc4E5H7mMAsqzUSvDFz2zpYVahlE5LGIf74SdTrd6164SInQ/viewform?usp=sf_link

Jeżeli zostaniesz powołany do komisji stypendialnej będziesz uczestniczyć w:

  • ocenie wniosków o stypendium rektora
  • ustalaniu przepisów związanych z pomocą materialną na naszej uczelni
  • poznasz ciekawych ludzi i poszerzysz swoje umiejętności pracy w zespole oraz zaznajomisz się z przepisami pomocy materialnej na naszej uczelni.

Zachęcamy wszystkich studentów do przesyłania zgłoszeń, również studentów pierwszego roku. Działanie w komisji stypendialnej pozwoli Wam poszerzyć Waszą działalność na uczelni oraz zmotywuje Was do szerszego działania dla społeczności studenckiej.

Nabór trwa do 21 września, do godziny 22:00. Informację o tym czy zostałaś/zostałeś powołany do składu komisji na rok akademicki 20/21 otrzymasz drogą mailową po zakończeniu naboru i przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń.