Losowanie nagród VIII Biegu Sokoła i podsumowanie wydarzenia

Zakończenie VIII Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.

Już od ośmiu lat na naszej uczelni w okresie juwenaliów odbywa się Bieg Sokoła organizowany ku pamięci dra Stanisława Rabiasza. Tegoroczna edycja ze względu na sytuację epidemiologiczną została zorganizowana w innej formie. Od 25 maja do 3 czerwca wszyscy indywidualnie, a jednak razem pokonywaliśmy 5-tke z Karpacką Państwową Uczelnią w Krośnie .

W okresie naszej biegowej zabawy połączyliśmy się sportowo-uczelnianą społecznością. Wśród uczestników VIII Biegu Sokoła znalazło się całe Kolegium Rektorskie, pracownicy, studenci oraz przyjaciele naszej uczelni – razem 139 uczestników. Codziennie otrzymywaliśmy relacje z pokonywania naszego biegu z różnych zakątków Polski.

Nasza uczelnia od długiego czasu szerzy ideę zdrowego stylu życia i zaraża pasją do biegania. Dlatego bardzo cieszymy się, że w naszym „wirtualnym” biegu wzięła udział tak duża liczba uczestników. Poniżej przedstawiamy najlepsze rezultaty.

Kategoria kobiet:

  1. Anna Skóra – 20m:28s
  2. Ania Pawlik – 21m:14s
  3. Agnieszka Włoch – 21m:43s

Kategoria mężczyzn:

  1. Mateusz Błaż – 17m:38s
  2. Piotr Stasikowski – 18m:15s
  3. Konrad Bałchan – 18m:28s

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym biegu ku czci dra Stanisława Rabiasza.

Na koniec wydarzenia rozlosowaliśmy nagrody dla uczestników biegu w postaci bonów upominkowych do sklepu sportowego:

Losowanie nagród VIII Biegu Sokoła

📢LOSOWANIE NAGRÓD VIII BIEG SOKOŁA 📢👉Osoby, które wygrały w losowaniu nagród prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez maila: samorzad@kpu.krosno.pl w ciągu najbliższych 24h❗💬W wiadomości należy zawrzeć:➡️Imię i nazwisko➡️Adres email (na który mamy wysłać bon podarunkowy)➡️Screena z Endomondo potwierdzającego wynik w w naszym biegu, uwzględniając aby była na nim widoczna nazwa użytkownika 😉➡️Osoby które wygrały bon podarunkowy do sklepu Decathlon o wartości 50 złotych:👉 Pan Łukasz Krygowski👉 Pani Dominika Skrzyszowska👉 Pani Ewelina Panasiuk👉 Pani Paulina Szmela👉 Pan Andrzej Pawelec👉Pan Maciej Honkisz➡️Osoby które wygrały bon podarunkowy do sklepu Decathlon o wartości 100 złotych:👉 Pan Grzegorz Zawisza👉 Pan Jan Szmyd👉 Pan Konrad Krzywda👉 Pani Agnieszka PasiekaGratulujemy nie tylko wygranym w losowaniu, ale wszystkim którzy ukończyli VIII Bieg Sokoła👏🏃❤️👋Do zobaczenia za rok 😍💪👌

Opublikowany przez Rada Samorządu Studenckiego KPU w Krośnie Czwartek, 4 czerwca 2020