#GaszynChallenge Zakładu Pielęgniarstwa i Rady Samorządu Studenckiego

Dziękujemy Samorządowi Studenckiemu w Białej Podlaskiej i Zespołowi Szkół Naftowo-Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza za nominację do akcji charytatywnej #GaszynChallenge! Wyzwanie to ma na celu wykonanie zadania w postaci 10 pompek lub przysiadów oraz wsparcia zbiórki charytatywnej. Zakład Pielęgniarstwa i Rada Samorządu Studenckiego po nominacji nie mogli zareagować inaczej niż podjąć się wyzwania. Studenci pielęgniarstwa pod opieką mgr Dawida Makowicza i przedstawiciele samorządu na czele z Bartłomiejem Bielawą wykonali ćwiczenia zaliczyli wyzwanie!

Jednak najważniejszą ideą tej akcji jest wspieranie chorujących dzieci, które zbierają fundusze na leczenie niezbędne do przeżycia. My postanowiliśmy wesprzeć:

#GaszynChallenge KPU Krosno

👉 #GaszynChallenge z Zakładem Pielęgniarstwa KPU w Krośnie ❤️❗➡️ Dziękujemy Samorząd Studencki PSW w Białej Podlaskiej za nominację 👌😍☑️Nie mogliśmy zareagować inaczej. Oczywiście wyzwanie zostało przyjęte 😉💪💪💉 Połączyliśmy siły z Pielęgniarstwo KPU Krosno i razem wykonaliśmy challenge💉💪❤️KPU w Krośnie pomaga razem❤️💸 Dzięki akcji dołączyliśmy się do zbiórek pieniężnych dla:➡️ Oli KaczkowskiejFundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” Santander Bank, 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 Tytułem: “2626 pomoc dla Oli Kaczkowskiej➡️ Wojtusia ❤️https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge➡️ Sandry ❤️https://www.siepomaga.pl/sandra⏰Pora na nasze nominacje 😉❤️👌 Nominujemy:🏋️‍♀️ Kierunek Wychowania Fizycznego KPU w Krośnie🏫 Elektryk – Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie🎓 Samorząd Studentów PWSW❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍🧷 Zasady:📍 Wykonanie zadania 👉 10 pompek lub 10 przysiadów 💪🏋️‍♀️ + wpłata minimum 10 złotych na cel charytatywny📍 brak wykonania zadania = wpłata minimum 20 złotych na cel charytatywny 👇👇👇❤️Warto pomagać ❗

Opublikowany przez Rada Samorządu Studenckiego KPU w Krośnie Poniedziałek, 22 czerwca 2020

Was również zachęcamy do wpłacenia małej cegiełki na wybrane przez nas cele. Pamiętajcie, że warto pomagać.

Uwieńczeniem akcji było nominowanie kolejnych instytucji/organizacji do wyzwania tak, aby akcja dzielenia się dobrem mogła powędrować dalej. Zakład Pielęgniarstwa wraz z Radą Samorządu Studenckiego nominował:

  • Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie – Elektryk
  • Kierunek Wychowania Fizycznego KPU w Krośnie
  • Samorząd Studentów PWSW w Przemyślu.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję!