Olimpiada energetyczna


W dniu 13 maja 2022 r. o godzinie 9:00 w budynku Uczelni przy ul. Dmochowskiego 12 w auli 2 (Krosno) odbędzie się OLIMPIADA ENERGETYCZNA dla uczniów krośnieńskich szkół ponadpodstawowych.

Olimpiada w formie testu będzie obejmować zagadnienia na poziomie szkoły średniej z zakresu energetyki, w tym odnawialnych źródeł energii, mechaniki oraz zagadnienia z szeroko rozumianej techniki.

Za zajęcie pięciu pierwszych miejsc przewidziane zostały atrakcyjne nagrody w formie bonów.

W ramach Olimpiady dla Uczestników przewidziany jest również poczęstunek oraz wykład naukowy o tematyce związanej z energetyką.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja 2022 r. Szczegóły i wykaz dokumentów, które musi zawierać zgłoszenie udziału znajdują się w Regulaminie załączonym poniżej.

Zapraszamy do udziału! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Olimpiada jest organizowana w ramach przedsięwzięcia „Zdobywaj doświadczenie i umiejętności z KPU w Krośnie” w ramach projektu „Kreujemy+ Rozwijamy+ Ożywiamy+ Stymulujemy+ Nakreślamy+ Odmieniamy = KROSNO”, realizowanego w ramach Programu Rozwój Lokalny, współfinansowanego w 85% ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

„Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej”