II Edycja Turnieju w LoL’a

W dniach 15-22 maja br.  w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie odbyła się druga edycja „Turnieju o puchar Rektora KPU w Krośnie” w grze League of Legends.

Za organizację wydarzenia odpowiedzialni byli studenci Informatyki, działający w Kole Naukowym NEO, którzy z pomocą władz uczelni stworzyli kolejną edycję turnieju. Do udziału w turnieju zgłosiły się 43 drużyny, czyli ponad 200 osób.

Cały turniej, ze względu na obecną sytuację, odbył się całkowicie online i każdy uczestnik mógł wziąć w nim udział przebywając w zaciszu swojego domu.

Faza Pucharowa, czyli ostatnie 8 spotkań w drabince, była komentowana przez dwóch członków organizacji „EnigmaCODE 53”. Przekaz na żywo mogliśmy obejrzeć na platformie Twich oraz Youtube.

W finale obie drużyny wykazały się bardzo dużymi umiejętnościami, lecz zwycięzca mógł być tylko jeden.

  • I miejsce drużyna FIMB
  • II miejsce drużyna EnigmaCODE 53
  • III miejsce drużyna Team Platfus

Nagrody wręczyli: prof. dr hab. Grzegorz Przebinda – Rektor KPU w Krośnie oraz prof. ndzw. dr hab. Zbigniew Barabasz – Prorektor ds. rozwoju.


Cały przebieg turnieju w formie drabinki, wszystkie drużyny oraz informacje o wydarzeniu możemy obejrzeć na naszej stronie internetowej:
https://e-sport.pwsz.krosno.pl/podsumowanie_2edycji.html

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, zarówno w e-sporcie, jak i w nauce.