Dr Agnieszka Woźniak wyróżniona na gali Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego

W dniu 21 lutego 2020 r. odbyła się I Gala Lakiernictwa organizowana przez Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego. Stowarzyszenie tworzy grupa profesjonalnych ekspertów w dziedzinie lakierowania, zaangażowanych w rozwój nowoczesnych firm oraz technologii na najwyższym światowym poziomie. Mottem stowarzyszenia jest hasło: Sprostać trudnym wyzwaniom indywidualnie i zespołowo.

Jednym z celów statutowych SLP jest działanie na rzecz budowania i utrzymania prestiżu branży lakiernictwa przemysłowego oraz występowanie w jej imieniu w odpowiedzi na wszelkie restrykcje dotyczące malowania przemysłowego, w tym także ochrony środowiska.

W ramach współpracy ze stowarzyszeniem, w ubiegłym roku, w dniu 22 marca br., w Kampusie Techniczno-Sportowym w Turaszówce odbyła się I Regionalna Konferencja Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie nt. „Lakiernia Przemysłowa w obliczu Przemysłu 4.0 – szanse i wyzwania”, która została objęta honorowym Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Pod koniec ubiegłego roku SLP wyszło z inicjatywą zorganizowania I edycji konkursu Lakiernia Roku oraz Przyjaciel SLP. Pierwsza część konkursu miała na celu podkreślić wyzwanie i sukces jakiego podjęli się inwestorzy, uwypuklić profesjonalizm zespołu zarządzającego i obsługującego lakiernię oraz profesjonalizm i renomę lakierni dający pełne zaufanie i wiarygodność. Celem przyznania statuetki „Przyjaciel SLP” było promowanie nowych pomysłów i rozwiązań w lakiernictwie przemysłowym, dzięki którym następuje rozwój branży lakierowania przemysłowego. Statuetka taka ma zachęcić do czynnego udziału w rozwoju branży osoby/firmy zarówno w Strukturach Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego jak i osób poza strukturami SLP.

Zwycięzcy I edycji konkursu Lakiernia roku 2019, Przyjaciel SLP

Lakiernia roku

1. SaMasz Sp. Z.o.o.

2. Firma Lakiernicza Hannex

3. HAKO Technology Sp. zo.o.

Przyjaciel SLP

Kategoria Firmy:

Ptak Expo

 ZSZ nr 2 w Wieluniu

Kategoria Osobowość:

Agnieszka Woźniak – dyrektor Instytutu Politechnicznego im. Stanisława Pigonia w Krośnie

Bogusław Stelczyk – Bogusław Stelczyk – właściciel firmy, prezes zarządu firmy Stelweld Sp. z o.o.

Adam Niedźwiecki – Akademia Novol Sp.z o.o.

Krzysztof Iwanicki – dyrektor firmy Hannex

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.