Informacje dla pracodawców

Zapraszamy do współpracy

Targi Pracy w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie – to cykliczne wydarzenie informacyjno-promocyjne dla firm, organizowane na terenie uczelni przez Biuro Karier i Praktyk PANS w Krośnie.
Uczestnictwo w Targach jako wystawcy umożliwi promowanie marki oraz pozwoli na bezpośredni kontakt ze studentami i absolwentami uczelni.

X Targi Pracy odbędą się pod honorowym patronatem Rektora PANS w Krośnie,
dra hab. Zbigniewa Barabasza, prof. PANS oraz Prezydenta Miasta Krosna, Pana Piotra Przytockiego.

Targi odbędą się w dniu 17 marca 2023 roku, w godz. 9.30 – 14.00 w Kampusie techniczno-sportowym PANS w Krośnie /hala sportowa/ przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 20.
 
Oferta dla pracodawców obejmuje stanowisko w zabudowie wystawienniczej o wymiarach 6m²
z wyposażeniem /stolik + 2 miejsca siedzące, dostęp do zasilania, dostęp do Wi-Fi/ oraz poczęstunek.

Przygotowanie stoisk przez wystawców odbywać się będzie w dniu targów w godz. 8.00 – 9.30 lub w razie potrzeby w dniu poprzedzającym targi, w godzinach popołudniowych.
Szczegółowe informacje, w tym obejmujące możliwość zmodyfikowania oferty uzyskacie Państwo w Biurze Karier w Krośnie, pod nr tel. 13 43 755 18 lub mailowo biurokarier@kpu.krosno.pl
Potwierdzenia uczestnictwa w Targach można dokonać do dnia 1 marca 2023 roku (liczy się kolejność zgłoszeń) poprzez wypełnienie formularza i przesłanie na adres: biurokarier@kpu.krosno.pl lub za pośrednictwem poczty.

Formularz zgłoszeniowy X Targi Pracy 2023
Regulamin X Targów Pracy PANS w Krośnie

Zgłoszenia dokonać można do dnia 1 marca 2023 r.

W programie Targów zaplanowaliśmy:
• stoiska wystawców,
• spotkania z pracodawcami,
• seminarium branżowe pn. (Nie)bezpieczeństwo w sieci.
• szkolenia z rynku pracy,
• spotkania z doradcami zawodowymi

Uczestnictwo na Targach w roli wystawcy, pozwoli na kontakt z potencjalnymi pracownikami (studenci, absolwenci, uczniowie klas maturalnych, osoby poszukujące zatrudnienia) oraz umocnienie wzajemnej współpracy i promocji przedsiębiorców w środowisku akademickim.
Zapraszamy do udziału w X Targach Pracy PANS w Krośnie!
tel. 13 43 755 18
mail: biurokarier@kpu.krosno.pl