Christmas Party

Kolejne świąteczne party w Academii już za nami. Jak zwykle Aula PWSZ w Kampusie na ul. Dmochowskiego pękała w szwach, a na parkingu zabrakło miejsc, bo zaproszenie przyjęli wszyscy nasi goście: władze uczelni, najmłodsi uczniowie Academii i ich rodzice oraz przyjaciele naszej szkoły, na których wsparcie zawsze możemy liczyć.

Coroczne spotkania przedświąteczne w Academii mają na celu podsumowanie działalności uczelni w sferze kursów językowych oraz prezentację umiejętności uczniów, którzy przy tej okazji wcielają się w rolę aktorów, piosenkarzy, tancerzy czy recytatorów. To również doskonały moment do zawarcia nowych znajomości, rozmowy i wymiany uśmiechów, co przekłada się na fantastyczną atmosferę i doskonałe relacje pomiędzy lektorami, kursantami oraz ich rodzicami. Bardzo się wszyscy lubimy. Co więcej, to szansa, aby uścisnąć dłoń Pana Rektora, Prorektorów lub Kanclerza i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z najważniejszymi osobami w krośnieńskiej uczelni.

Christmas Party 2019 było również okazją do wręczenia nagród i dyplomów uczestnikom i laureatom świątecznych konkursów w Academii. Obdarowaliśmy uczniów prezentami w postaci koszulek, kubków, toreb, plecaków, piórników, pendrivów i innych drobiazgów ufundowanych przez PWSZ w Krośnie, British Council Poland oraz Oxford University Press. Oczywiście, nie mogło zabraknąć Mikołaja, bo w Academii wszyscy zasłużyliśmy sobie na wyjątkowy, kolorowy podarunek.

Pośpiewaliśmy, potańczyliśmy (uściski dla studentów II roku Wychowania Fizycznego i pani mgr Pauliny Fałat-Kosiek za mikołajkową zumbę), zjedliśmy wszystkie pierniczki przygotowane w Zakładzie Produkcji i Bezpieczeństwa Żywności (dziękujemy za te pyszności Pani Kierownik dr inż. Barbarze Krochmal-Marczak) oraz wymieniliśmy tysiące uśmiechów i całusów.

A Wszystkim tym, których nie było razem z nami na Christmas Party, przesyłamy z Academii serdeczne świąteczne życzenia i pozytywną energię na Nowy Rok!